یکشنبه 23 خرداد 1400  /  2021 13 Jun   
ساعت :  1:51 GMT  /  تهران -  6:21
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
پیوندها
سالنما
23 خرداد 1400
   
  2021 Jun 13
    
   2 ذیقعده 1442
     
    لینک به ما

    این سایت را صفحه خانگی خود کنید      این سایت را به لیست علاقه مندی های خود بیافزایید
    واگذاری رشته های مقطع کاردانی 4 واحد دانشگاهی به آموزشکده های سما
    با موافقت شورای گسترش دانشگاه آزاد اسلامی، رشته های موازی مقطع کاردانی پیوسته 4 واحد دانشگاه آزاد اسلامی به آموزشکده های سما این واحدها واگذار شد.
    مدیر امور آموزشکده های سازمان سما ضمن اعلام این خبر، افزود: با حمایت های ریاست و معاون آموزشی و پژوهشی سازمان و پس از  پی گیری های به عمل آمده از طریق معاونت آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی و بر اساس مصوبه جلسه مورخ 5/11/95 ، شورای گسترش دانشگاه آزاد اسلامی با صفرشدن ظرفیت پذیرش دانشجو در رشته های موازی واحدهای دانشگاهی زنجان، ملایر، نورآباد ممسنی و کرمان موافقت نمود. بر این اساس از سال تحصیلی 97-96 پذیرش دانشجو در این رشته ها فقط توسط آموزشکده های سما واحدها انجام خواهد پذیرفت.
    مهندس شمس نیا در خصوص فرآیند اجرایی واگذاری رشته های مقطع کاردانی واحدهای دانشگاهی به آموزشکده های سما نیز گفت: آموزشکده های سما می توانند پس از اخذ موافقت واحد دانشگاهی با معاونت آموزشی و پژوهشی سازمان مکاتبه نموده و درخواست صفرشدن ظرفیت پذیرش دانشجو در رشته های موازی واحد دانشگاهی با آموزشکده سما را ارائه نمایند تا از طریق سازمان سما با معاونت آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی مکاتبه شده و مجوزهای مورد نیاز اخذ گردد.
       1395/12/22 09:24


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 600
    1/10 (تعداد آرا 1 نفر )