سه شنبه 21 مرداد 1399  /  2020 11 Aug   
ساعت :  9:17 GMT  /  تهران -  13:47
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
پیوندها
سالنما
21 مرداد 1399
   
  2020 Aug 11
    
   20 ذیحجه 1441
     
    لینک به ما

    این سایت را صفحه خانگی خود کنید      این سایت را به لیست علاقه مندی های خود بیافزایید
    توصیه‌های معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی به دانشجویان برای انتخاب واحد

    به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از روزنامه فرهیختگان، دکتر علیرضا رهایی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: طبق تقویم مصوب دانشگاه آزاد اسلامی که به واحدها ابلاغ شده است، ثبت‌نام دانشجویان از دیروز، دهم شهریور آغاز شد.
    وی خاطر نشان کرد: به واحدهای دانشگاهی توصیه شده اطلاع‌رسانی را در حد گسترده انجام دهند تا دانشجویان مطلع شوند که در موعد پیش‌بینی‌شده در تقویم که از دهم شهریور (شنبه) تا 21 شهریور است، ثبت‌نام خود را انجام دهند.
    معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد: دانشجویان هر چه زودتر ثبت‌نام خود را انجام دهند؛ چرا که بعد از موعد مقرر اگر کسی حتی با یک عذر مشخص بخواهد ثبت‌نام با تاخیر انجام دهد، با محدودیت‌هایی از نظر ثبت‌نام روبه‌رو خواهد بود.
    دکتر رهایی تصریح کرد: واحدهای دانشگاهی به اعضای هیأت علمی اطلاع‌رسانی کنند که از هفته آینده در دانشگاه حضور داشته باشند و در موعد تعیین‌شده در تقویم یعنی از 24 شهریور کلاس‌های درس شروع شود.
    وی با تأکید بر نظارت بر نحوه برگزاری کلاسها، اظهار داشت: حوزه‌های نظارتی نحوه برگزاری کلاس‌ها را به ما اطلاع خواهند داد که آیا خللی در روند کار وجود داشته است یا خیر.
    معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی به اعضای هیات‌علمی نیز تاکید کرد: اعضای هیات‌علمی از 24 شهریور که کلاس درس را شروع می‌کنند در 16 هفته باید تمام سرفصل‌های دروس را به‌طور کامل ارائه و برای اطلاع دانشجویان یک فرم طرح درس را در سامانه‌های آموزشی بارگذاری کنند که به اطلاع دانشجو برسد. این طرح درس مشتمل بر چارت دروس، منابع درسی، موعد امتحانات و تکالیف خواهد بود.
    دکتر رهایی درباره سامانه نظارت و ارزیابی خاطر نشان کرد: امیدوارم این سامانه تا اواخر شهریور یا اوایل مهرماه فعال شود و ارزیابی واحدهای دانشگاهی از یک‌سو و ارزیابی دروس و اعضای هیات‌علمی از سوی دیگر انجام شود. نتیجه این ارزیابی‌ها در ارزیابی خود واحدها و اعضای هیات‌علمی در زمینه‌های مربوط به ارتقا و تبدیل وضعیت مورد استفاده قرار می‌گیرد. مقدمات این سامانه فراهم شده و نرم‌افزار تهیه شده است، اما یک‌سری کنترل‌ها باید روی آن انجام شود تا بتواند مورد استفاده قرار بگیرد.

    منبع :  روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی    1397/6/11 14:11


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 315